JA (JEFF) GEORGE MEMORIAL TROPHY

On Water Power Yachts JA (JEFF) GEORGE MEMORIAL TROPHY
2014 Acapulco Skipper: J Taylor Skipper: H. Taylor / A. Jennings
2013 Amazon Skipper: S. Wall Navigator: A. Watson
2012 Thanet Skipper: G. Skinner Navigator: R. Evans
2010 Reel Thirsty Skipper: D. Smith Navigator: D. Ramm
2010 Sunhunter Skipper: G. Morrison Navigator: B. Morrison
2009 Horse to Water Skipper: T. Dalglish Navigator: C. Gooding
2008 Purrfect Skipper: J. Cooper Navigator: L. Cooper
2007 Silhouette Skipper: R. Davenport Navigator: T. Dalglish
2006 Zalina Skipper: A. Dentamaro Navigator: D. Kelly
2005 Bella Mia Skipper: A. Michael Navigator: T. Michael
2004 Time Out Skipper: P. Warwick Navigator: P. Warwick
2003 Sunhunter Skipper: G. Morrison Navigator: B. Morrison
2002 Top Knot Skipper: J. White Navigator: T. White
2001 Strategy Skipper: B. Carter Navigator: R. Usher
2000 Xantippe Skipper: B. Brittain Navigator: M. Weir
1999 Xantippe Skipper: B. Brittain Navigator: M. Rennie
1998 Silhouette Skipper: R. Davenport Navigator: T. Dalglish
1997 Tarnatchy Skipper: T. Leveridge-Smith Navigator: A. Smith
1996 Winterlude Skipper: P. Farrell Navigator: J. Farrell
1995 Satchmo Skipper: M. Bersan Navigator: L. Bersan
1994 Cathiraca Skipper: M. Yovich Navigator: D. Stubbs
1993 Neredes II Skipper: R. Blanckensee Navigator: B. Bell
1992 Dependant Skipper: M. Bersan Navigator: L. Bersan
1991 Panache Skipper: R. Morris Navigator: J. Morris
1990 Gamine Skipper: P. Colquhoun Navigator: A. Colquhoun
1989 Imagine Skipper: B. Carter Navigator: R. Hassen
1988 Banyan Skipper: A. Searle Navigator: J. Dart-Kelly
1987 Banyan Skipper: A. Searle Navigator: J. Dart-Kelly
1986 Finesse Skipper: D. Willsher Navigator: M. Willsher
1985 Juniper Too Skipper: R. Morris Navigator: G. Caple
1984 Hasm III Skipper: A. Searle Navigator: J. Dart-Kelly
1983 Sausalito Skipper: J. Greig Navigator: R. Keales
1982 Skittles Skipper: J. Wall Navigator: D. Willsher
1981 Maroke Skipper: R. Weir Navigator: M. Weir
1980 Pie Skipper: D. Wright Navigator: J. Wilcox
1979 Tarmaye  II Skipper: R. Richards Navigator: M. Richards
1978 Barbie Jo Skipper: P. Brackley Navigator: L. Lee
1977 Take Five Skipper: P. Bone Navigator: B. Henning
1976 Barbie Jo Skipper: P. Brackley Navigator: L. Lee
1975 Gypsy Baron Skipper: D. Barron Navigator: J. Barron
1974 Take Five Skipper: P. Bone Navigator: B. Henning
1973 Ansara Skipper: A. Spargo Navigator: B. Spargo
1972 Neredes Skipper: R. Blanckensee Navigator: P. Miller
1971 Tegwen Skipper: P. Cole Navigator: T. Cole
1970 Tegwen Skipper: P. Cole Navigator: T. Cole
1969 Mehitabel Skipper: J. Stott Navigator: N. Wilson
1968 Faesta Skipper: C. Spence Navigator: J. Evans
1967 Shelley Jane Skipper: J. Stott Navigator: N. Wilson
1966 Haven Skipper: J. Court Navigator: B. Court
1965 Teena Skipper: T. McLean Navigator: G. Mewett
1964 Celite Skipper: B. Hewitt